Rz...n

Tarih: 31 Ocak 2018 13:36

Hayatıma dışardan yeni yorumlar katabilecek 3. bir kişiye ihtiyacım vardı. Sürecim gayet güzel devam ediyor. Yükümün paylaşılmasını sağlıyor

Zeliha Yanar Güngör

Tarih: 10 Ekim 2021 14:14

Yorumunuz için teşekkür ederim


Songül d.

Tarih: 20 Ekim 2018 22:42

Zeliha hanımla evliliğimizin 3. Ayinda yaşadığımız sorunlar nedeniyle tanıştık. Bize bambaşka bir bakış açısıyla bakmanın yollarını gösterdi. Şimdi hamileyken o günleri düşünüp gülümserken iyi ki diyorum. İyi ki terapi için adım atmışız.

Akasya

Tarih: 23 Aralık 2018 15:34

Bundan 5 ay önce eşimle ciddi ailevi sıkıntılarımız vardı ve birbirimizi fazlasıyla yıpratmıştık eşimi terapiye ikna etmem zor oldu ama sonuç olarak şu an sorunlarımızı aştık ve artık gerçek bir aile olma yolundayız emekleriniz için ne kadar teşekkür etsem azdır. Eşimim terapi hakkındaki görüşleri de değişti aile kurma konusundaki bakış açısı da değişti fazlasıyla memnun kaldık. Tekrardan emeğiniz ve sabrınız için teşekkür ediyoruz. :)

Serdar

Tarih: 19 Ocak 2019 22:48

Okulla problemleri olduğu düşünülen oğlumla ilgili başvurduğumuz yardıma tahmin edemeyeceğimiz kadar detaylı bir çalışmayla eğildi hocamız. Oturumlarimiz başarıyla sonuçlandı. Baba olarak ben ve anne olarak eşim yanlışlarımızı eksiklerimizi gördük. Okulla işbirliği yapılması çok işe yaradı ve her şeyden önemlisi oğlum artık mutlu.

Mavi çocuk

Tarih: 27 Nisan 2019 20:01

Ben tekrardan doğdum zeliha hocamla onu beni terkardan doğurtanım, huzura götürenim diye adlandırıyorum işini o kadar profesyonel yapıyor ki gerçekten çok şeyi değiştiriyor ve değiştiremediğim şeyleri kabullenmemin mümkün olmadığını düşündüğüm her konuyu kabullenmemi sağlıyor o kadar iyi geçiyor ki görüşmelerimiz hiç bittmesin istiyorum o kadar güzel iyi geliyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum her seans sonu sarılması çok güzel çok iyi geliyor ve en önemlisi de ben zeliha hocam sayesinde çok iyi bir anne olucam onun gibi ben her kötü olduğumda zeliha hoca ile bir çalışma yapmıştık onu yapıyor ve iyi oluyorum rahatlıyorum o kadar güzel emek veriyor ki yani işini yapmış olduğu için değil ciddi anlamda çok güzel çok özel emek veriyor ve ben sürecimizin çok iyi geçtiğine inanıyorum zeliha hocamı ihtiyaçı olan veya ihtiyaç eden herkese uyarıyorum çok muhteşem hatta muhteşem ötesi bir psikiyatri mavi kelebek o. Ve ben onunla bir sorun değil bin sorun çözüyorum bir sorun için gittim bir çok sorunumu çözdüm çok teşekkür ediyorum çok çok teşekkür ediyorum mavi kelebeğe en güzel en özel psikiyatrise. İyi ki var iyi ki gidiyorum. Zeliha hocamın yanına minnettarım verdiğiniz muhteşem emeklere

VERDİĞİMİZ TERAPİLER

BAŞARI HİKAYELERİMİZ